Kochani,

7 listopada minęło 20 lat od rozpoczęcia ćwiczeń Qigongu przez grupę kielecką, której sercem i motorem był Paweł. Dzidek Sabat zbiera właśnie materiały do książki o Pawle i Stowarzyszeniu. Stąd poniżej prośba od Niego. Poszperajcie, przypomnijcie sobie, może macie jakieś ciekawe materiały, i jesli to możliwe, zabierzcie je ze sobą do Wólki Milanowskiej. A my poświętujemy sobie na warsztatach i wypijemy za pomyslność czarkę dobrej chińskiej herbaty.

I jeszcze kilka informacji:

Zaczynamy w czwartek o 16.00, więc przyjedźcie troszkę wcześniej, żeby się na spokojnie zakwaterować. Zabierzcie ze sobą, proszę, także karimatę i kocyk plus ewentualnie poduszeczkę, żeby móc sobie wygodnie poleżeć podczas koncertu. I jakiś zeszycik i długopis do notatek.

Posiłki jak zwykle o 8.00, 13.00 i 18.00.
Od 7.00 do 8.00 rano ćwiczymy tradycyjnie STS i preferujemy w tym czasie bialy strój. Pozostałe zajęcia w godzinach 10.00-13.00, 15.00-18.00 i 20.00-22.00. W trakcie przerw po posiłkach Marina będzie przyjmować indywidualnie.

Ośrodek – Centrum Edukacyjne w Wólce Milanowskiej jest przy drodze 756, jadąc od Kielc przed Nową Słupią.

Do miłego zobaczenia,
Beata

I apel Dzidka:
Koleżanki i Koledzy!

7 listopada 2018 r. przypadnie XX. Rocznica rozpoczęcia działalności Kieleckiej Grupy Medycznej Qi gong, z której wywodzi się nasze Stowarzyszenie. Założycielem Grupy był nasz Mistrz i Przyjaciel dr Paweł Półrola. W związku z tą rocznicą postanowiliśmy opracować zarys działalności Qi gong na naszym terenie i terenie naszego oddziaływania. Działalność w tym okresie była wspaniała, ale dokumentacja jaką obecnie dysponujemy po śmierci Pawła jest skromna.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do Koleżanek i Kolegów o udostępnienie nam zdjęć, dokumentów oraz wspomnień z lat 1998 – 2014 pokazujących naszą działalność. Szczególnie interesują nas zdjęcia Pawła, zdjęcia zbiorowe i …. wesołe! – Ponieważ nasz Mistrz zawsze był dla wszystkich życzliwy i uśmiechnięty!! Zdjęcia i materiały prosimy kierować do kol. Beaty Stawińskiej-Stadnyk. Zostaną one zwrócone po wykorzystaniu, lub jeżeli taka będzie wola ofiarodawców, wzbogacą nasze archiwum.