W nawiązaniu do świnki ziemskiej, która stara się cieszyć z życia i być szczęśliwa, wybierać to, co mądre i dobre dla niej, przypominam o nadchodzących warsztatach naszego Stowarzyszenia – od 30 kwietnia do 05 maja br. wybieramy się z Mariną ponownie w serce Gór Świetokrzyskich do Centrum Edukacyjnego w miejscowości Milanowska Wólka koło Św. Krzyża. I będziemy miło, przyjemnie, mądrze i dobrze spędzać czas.

Zaczynamy we wtorek (30.04.) o 16.00, kończymy w niedzielę (05.05.) obiadem.

Pogpoda z pewnością umożliwi nam ćwiczenia również na zewnątrz. Oprócz ZYQ z Mariną – utrwalenie i pogłębienie plus dalszy rozwój, chcemy wrócić do Lohana, oczwiście nauczyć się też czegoś nowego, doenergytozować się i wyciszyć, pomedytować itd.

Jak zwykle, podczas warsztatów, (a także poza ich czasem), można będzie skorzystać z zabiegów diagnozy i leczenia u Mariny.

Jeśli ktoś się jeszcze nie zdeklarował z kim chce dzielić pokój, bardzo proszę o informację (pokoje są 2-osobowe, można mieszkać też w 3 osoby lub w pokoju 1-os.). Proszę także o informacje w kwestii diety – jeśli ktoś je bez glutenu, laktozy itp. Ogólnie będziemy jeść wegetariańsko. Będzie też, podobnie jak jesienią, barek kawowy z pieczonym na miejscu ciastem.

Koszt ok. 1200, – zł. Za pokój 1.-os. dopłata 30,-zł. za każdą noc W połowie marca musimy wpłacić zaliczkę i podać ilość osób, więc i Was bardzo proszę o zgłoszenia do 15 marca i wpłatę zaliczki w wysokosci 300,00 zl. na poniższe konto:

POLSKIE STOWARZYSZENIE ZDROWOTNEGO QIGONGU
im. dr. Pawła Półroli
25-306 Kielce ul. Warszawska 10/7

03 8493 0004 0010 0076 5576 0001

Wszystkim, którzy już wpłacili dziękuję bardzo!

Pozdrawiam serdecznie
Beata