Najpierw najlepsze i najpiękniejsze życzenia Świąteczne, wspaniałego Czasu i odpoczynku, niech Betlejemskie Światło zagości w naszych Sercach i Umysłach i rozświetla naszą Drogę.
I niech będzie nam świetliście przez cały Nowy 20120 Rok.

A tak świeciło nam Słoneczko w Wólce Milanowskiej, co utrwaliła i wielkie dzięki Jej za to, Monika z Ostrowca.
Mamy też chyba Świętokrzyskie Anioły.

   

Dla uczestników ostatnich warsztatów zalącznik. Troszkę potrwało, ale teraz mam już pracę zbiorową. Notatki z 3-go poziomu, sprawdzone i uzupełnione przez Marinę i afirmacje od Niej, które czytaliśmy w Wólce. Także artykuł prof. Henryka z Krakowa, którym chce się z nami podzielić. Dostaniecie też zaraz po Świętach przez wetransfer.com zdjęcia z Warsztatów i muzykę do Dużego Drzewa.
Pamiętajcie, że jest tydzień na ich ściągniecie.

Dla wszystkich jeszcze link do filmu, który wspólnie ogladaliśmy.

Wracamy do terminu dorocznych warsztatów Stowarzyszenia na Boże Ciało. Czyli następne zaczynamy w środę 10. czerwca i kończymy w niedzielę 14. czerwca 2020 r.

Marina chce pojechać z nami także do Bułgarii, ten wyjazd planujemy na wczesną jesień.

A zimą jak co roku będziemy gościć Mistrza Xiao Ji Donga z Chin. Tym razem oprócz zabiegów akupresury i akupunktury zaproponuje nam także następujące warsztaty weekendowe:

Qi gong – Styl Pięciu Zwierząt Wudang
Qi gong uzdrawiajacy Sześć Tajemnych Dźwięków Liu Zi Jue
Akupresura

Warsztaty będą najpewniej w lutym i marcu. O konkretach jeszcze poinformuję.

A na razie życzę Wam raz jeszcze prawdziwie świątecznego nastroju, ściskam bardzo mocno i serdecznie pozdrawiam w imieniu Zarządu PSZQ im. dr. Pawła Półroli,

Beata