Kochani,

po pandemicznej przerwie wracamy do tradycji ćwiczenia na 11. listopada.

Tym razem będziemy o kwadrans drogi od Kielc, Dom „Pod Dębami” w Woli Kopcowej. Mamy przestronną salę, świetne pokoje, nadzieję na ładną pogodę i wyjście również na zewnatrz.

Jak zwykle ćwiczenia nowe i znane, medytacje, także w ruchu, akupresura, w tym szybka pomoc przy bólach głowy etc, masaż narządów wewnętrznych, STS, Lohan z Piotrem, Aga i Ewa z nowym repertuarem. Dziewczyny nie tylko zanurzą nas w uzdrawiających i relaksujących dźwiękach mis, dzwonków, kamertonów etc, ale chcą też z nami pośpiewać i zaprosić nas do nowego projektu. I jeszcze jakaś niespodzianka.

Zaczynamy 11. listopada (w czwartek) od 10.00 rano, kończymy w niedzielę 14.11. obiadem. Jest możliwość przyjazdu dzień wcześniej. Pokoje głównie 3-os. i 4-os. Dwójek niewiele, więc priorytet dla małżeństw. Jeśli ktoś chciałby jedynkę, to wtedy dopłata 65 zł/noc.

Koszt całości 950,- zł dla członków Stowarzyszenia i 1050,- zł dla niezrzeszonych. Dojeżdżający minus 200 zł za noclegi. Proszę Was o zdeklarowanie udziału do 18 października (poniedziałek) mailowo lub sms-em, albo telefonicznie 508 642 203.

Oczywiście poproszę też o informację kto z kim w pokoju i kto bezglutenowy etc. i zabranie ze soba mat i kocyków, żeby wygodnie poleżeć.

Ściskam mocno i mam nadzieję na kolejne miłe spotkanie w naszym qigongowym gronie, dajmy sobie możliwość odpoczynku, a jednocześnie wzmocnienia się, szczególnie w kwestii odporności i optymalnej pracy narządów wewnętrznych, i zharmonizowania przepływu energii, emocji i myślenia.

pa, pa,

Beata